نماینده برگزاری دوره های مجازی انجمن پرستاری ایران

سوالات متداول

بله ، امکان پرداخت اقساط شهریه می باشد البته در صورت پرداخت یکجا امکان بهره مندی از تخفیف و همچنین عدم افزایش شهریه در سنوات آموزشی وجود دارد .

درپایان دوره گواهینامه معتبر از انجمن پرستاری ایران اعطا می شود.

شما می‏‌توانید مشخصات کاربری خود را ویرایش کنید. برای این کار باید با وارد کردن پست الکترونیکی و کلمه عبور، وارد حساب کاربری خود بشوید، سپس با کلیک روی گزینه “پروفایل من” به صفحه‏‌ای منتقل می‏‌شوید که در بخش “اطلاعات کاربر” امکان “ویرایش اطلاعات” وجود دارد.

لطفاً ایمیل‌های اسپم(spam) خود را چک کنید. به ویژه ایمیل‌های ارسال شده به حساب‏‌های کاربری gmail گاهی spam می‌شوند. توجه داشته باشید که link تغییر رمز برای شما ارسال می‏‌شود نه خود رمز.

شما در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته می‌‏توانید سفارش خود را ثبت کنید.

برای دسترسی به اطلاعات خریدهای قبلی، باید با حساب کاربری خود وارد شوید، سپس روی گزینه “سفارشات من” کلیک کنید تا سوابق خرید شما نشان داده ‏شود.

بله، با این که بدون وارد شدن به سایت می‏‌توانید یک کالا را به سبد خرید اضافه کنید، اما برای انجام مراحل بعدی خرید و ثبت سفارش باید با حساب کاربری خود وارد سایت شده و یا در هنگام خرید، عضویت خود را تکمیل کنید.

بله، شما دانشجویان گرامی می توانید علاوه بر ثبت سفارش از طریق درگاه پرداخت، از طریق تماس تلفنی نیز می توانید در دوره های سایت ماهرشو ثبت نام کنید.